|
08121200 |
søn. 08/12
08:00
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Kattem IL Fotballklubb 1
|
|
Byåsen IL 3
|
|
|
|
|
|
08121300 |
søn. 08/12
08:00
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Nationalkam... Sportsklub
|
|
Byåsen IL 1
|
|
|
|
|
|
08121201 |
søn. 08/12
08:16
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Tiller IL 2
|
|
Sjetne IL
|
|
|
|
|
|
08121301 |
søn. 08/12
08:16
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Kattem IL Fotballklubb 2
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121202 |
søn. 08/12
08:32
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Heimdal Fot...3 Heimdal 3
|
|
Byåsen IL 2
|
|
|
|
|
|
08121302 |
søn. 08/12
08:32
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
Byåsen IL 2
|
|
|
|
|
|
08121203 |
søn. 08/12
08:48
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
Utleira IL 1
|
|
|
|
|
|
08121303 |
søn. 08/12
08:48
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Tiller IL 1
|
|
Heimdal Fotballklubb
|
|
|
|
|
|
08121100 |
søn. 08/12
09:00
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/8 Final
|
Nidelv IL 2
|
0 - 1
|
Kattem IL F...bb 1 Kattem
|
|
|
|
|
|
08121204 |
søn. 08/12
09:04
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Sjetne IL
|
|
Kattem IL Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121304 |
søn. 08/12
09:04
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
Nationalkam... Sportsklub
|
|
|
|
|
|
08121101 |
søn. 08/12
09:19
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/8 Final
|
Strindheim IL 1
|
4 - 0
|
Utleira IL 2 Utleira
|
|
|
|
|
|
08121205 |
søn. 08/12
09:20
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Byåsen IL 3
|
|
Tiller IL 2
|
|
|
|
|
|
08121305 |
søn. 08/12
09:20
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Byåsen IL 1
|
|
Kattem IL Fotballklubb 2
|
|
|
|
|
|
08121102 |
søn. 08/12
09:38
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/8 Final
|
Tiller IL J06
|
0 - 1
|
Utleira IL 1 Utleira
|
|
|
|
|
|
08121206 |
søn. 08/12
09:40
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Utleira IL 1
|
|
Heimdal Fot...3 Heimdal 3
|
|
|
|
|
|
08121306 |
søn. 08/12
09:40
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
Heimdal Fotballklubb
|
|
|
|
|
|
08121207 |
søn. 08/12
09:56
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Byåsen IL 2
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
|
|
|
|
08121307 |
søn. 08/12
09:56
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Byåsen IL 2
|
|
Tiller IL 1
|
|
|
|
|
|
08121103 |
søn. 08/12
09:57
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/8 Final
|
Melhus IL J06
|
4 - 3
|
Flatås Idrettslag
|
|
|
|
|
|
08121208 |
søn. 08/12
10:12
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Byåsen IL 3
|
|
Sjetne IL
|
|
|
|
|
|
08121308 |
søn. 08/12
10:12
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Byåsen IL 1
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121209 |
søn. 08/12
10:28
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj A
|
|
Tiller IL 2
|
|
Kattem IL Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121309 |
søn. 08/12
10:28
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj C
|
|
Kattem IL Fotballklubb 2
|
|
Nationalkam... Sportsklub
|
|
|
|
|
|
08121104 |
søn. 08/12
10:35
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Charlottenl...Sportsklubb
|
0 - 1
|
Ranheim IL 2
|
|
|
|
|
|
08121210 |
søn. 08/12
10:44
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Byåsen IL 2
|
|
Utleira IL 1
|
|
|
|
|
|
08121310 |
søn. 08/12
10:44
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Heimdal Fotballklubb
|
|
Byåsen IL 2
|
|
|
|
|
|
08121105 |
søn. 08/12
10:56
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Strindheim IL
|
2 - 0
|
Tiller IL 1
|
|
|
|
|
|
08121211 |
søn. 08/12
11:00
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G8 (f 2011) Plj L
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
Heimdal Fot...3 Heimdal 3
|
|
|
|
|
|
08121311 |
søn. 08/12
11:00
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J9 (f 2010) Plj D
|
|
Tiller IL 1
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
|
|
|
|
08121106 |
søn. 08/12
11:17
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Flatås Idrettslag 2
|
1 - 0
|
Nardo FK 2
|
|
|
|
|
|
08121212 |
søn. 08/12
11:20
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Klæbu IL 2
|
|
Sverresborg Fotball 1
|
|
|
|
|
|
08121312 |
søn. 08/12
11:20
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Trond, IL 1Trond 3
|
|
Leinstrand IL
|
|
|
|
|
|
08121213 |
søn. 08/12
11:36
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
Strindheim IL 1
|
|
|
|
|
|
08121313 |
søn. 08/12
11:36
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Heimdal Fotballklubb 2
|
|
Byneset IL
|
|
|
|
|
|
08121214 |
søn. 08/12
11:52
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Tiller IL 4
|
|
Flatås Idrettslag 3
|
|
|
|
|
|
08121107 |
søn. 08/12
11:52
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Trygg/Lade, SK
|
2 - 1
|
Kattem IL F...bb 1 Kattem
|
|
|
|
|
|
08121215 |
søn. 08/12
12:08
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Astor Fotballklubb 4
|
|
Othilienborg IL
|
|
|
|
|
|
08121108 |
søn. 08/12
12:11
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Nardo FK
|
1 - 2
|
Strindheim IL 1
|
|
|
|
|
|
08121216 |
søn. 08/12
12:24
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Strindheim IL 1
|
|
Klæbu IL 2
|
|
|
|
|
|
08121314 |
søn. 08/12
12:24
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Tiller IL 2
|
|
Nardo FK 2
|
|
|
|
|
|
08121109 |
søn. 08/12
12:30
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Nidelv IL 1
|
0 - 1
|
Utleira IL 1 Utleira
|
|
|
|
|
|
08121217 |
søn. 08/12
12:40
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Sverresborg Fotball 1
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
|
|
|
|
08121315 |
søn. 08/12
12:40
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Byåsen IL 3
|
|
Sverresborg Fotball 3
|
|
|
|
|
|
08121110 |
søn. 08/12
12:49
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
1/4 Final
|
Astor Fotballklubb 1
|
1 - 2
|
Melhus IL J06
|
|
|
|
|
|
08121218 |
søn. 08/12
13:00
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Othilienborg IL
|
|
Tiller IL 4
|
|
|
|
|
|
08121316 |
søn. 08/12
13:00
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Byneset IL
|
|
Trond, IL 1Trond 3
|
|
|
|
|
|
08121219 |
søn. 08/12
13:16
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Flatås Idrettslag 3
|
|
Astor Fotballklubb 4
|
|
|
|
|
|
08121317 |
søn. 08/12
13:16
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Leinstrand IL
|
|
Heimdal Fotballklubb 2
|
|
|
|
|
|
08121111 |
søn. 08/12
13:27
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
Semifinale
|
Tiller IL 2
|
3 - 1
|
Ranheim IL 2
|
|
|
|
|
|
08121220 |
søn. 08/12
13:32
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Sverresborg Fotball 1
|
|
Strindheim IL 1
|
|
|
|
|
|
08121318 |
søn. 08/12
13:32
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Sverresborg Fotball 3
|
|
Tiller IL 2
|
|
|
|
|
|
08121221 |
søn. 08/12
13:48
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj B
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
Klæbu IL 2
|
|
|
|
|
|
08121319 |
søn. 08/12
13:48
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Nardo FK 2
|
|
Byåsen IL 3
|
|
|
|
|
|
08121112 |
søn. 08/12
13:48
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
Semifinale
|
Strindheim IL
|
1 - 4
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
|
|
|
|
08121222 |
søn. 08/12
14:04
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Flatås Idrettslag 3
|
|
Othilienborg IL
|
|
|
|
|
|
08121320 |
søn. 08/12
14:04
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Leinstrand IL
|
|
Byneset IL
|
|
|
|
|
|
08121113 |
søn. 08/12
14:09
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
Semifinale
|
Trygg/Lade, SK
|
4 - 1
|
Strindheim IL 1
|
|
|
|
|
|
08121223 |
søn. 08/12
14:20
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj C
|
|
Astor Fotballklubb 4
|
|
Tiller IL 4
|
|
|
|
|
|
08121321 |
søn. 08/12
14:20
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj D
|
|
Heimdal Fotballklubb 2
|
|
Trond, IL 1Trond 3
|
|
|
|
|
|
08121114 |
søn. 08/12
14:28
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
Semifinale
|
Utleira IL 1 Utleira
|
0 - 1
|
Melhus IL J06
|
|
|
|
|
|
08121224 |
søn. 08/12
14:40
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Trond, IL 1Trond 1
|
|
Nardo FK 3
|
|
|
|
|
|
08121322 |
søn. 08/12
14:40
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Nardo FK 2
|
|
Sverresborg Fotball 3
|
|
|
|
|
|
08121225 |
søn. 08/12
14:56
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Strindheim IL 3
|
|
Tiller IL 1
|
|
|
|
|
|
08121323 |
søn. 08/12
14:56
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj E
|
|
Byåsen IL 3
|
|
Tiller IL 2
|
|
|
|
|
|
08121115 |
søn. 08/12
15:00
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
Bronsekamp
|
Ranheim IL 2
|
1 - 5
|
Strindheim IL
|
|
|
|
|
|
08121226 |
søn. 08/12
15:12
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Klæbu IL 1
|
|
Sverresborg Fotball 2
|
|
|
|
|
|
08121324 |
søn. 08/12
15:12
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Ranheim IL 1
|
|
Strindheim IL 3
|
|
|
|
|
|
08121116 |
søn. 08/12
15:21
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J17 (f 2002-2003) Slutspel A
|
Finale
|
Tiller IL 2
|
1 - 0
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
|
|
|
|
08121227 |
søn. 08/12
15:28
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
|
|
|
|
08121325 |
søn. 08/12
15:28
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Strindheim IL 4
|
|
Malvik IL 1
|
|
|
|
|
|
08121228 |
søn. 08/12
15:44
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Nardo FK 3
|
|
Tiller IL 1
|
|
|
|
|
|
08121326 |
søn. 08/12
15:44
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Ranheim IL 2
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121117 |
søn. 08/12
15:50
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
Bronsekamp
|
Strindheim IL 1
|
2 - 3
|
Utleira IL 1 Utleira
|
|
|
|
|
|
08121229 |
søn. 08/12
16:00
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Strindheim IL 3
|
|
Klæbu IL 1
|
|
|
|
|
|
08121327 |
søn. 08/12
16:00
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
Strindheim IL 2
|
|
|
|
|
|
08121118 |
søn. 08/12
16:09
søn. 08/12
|
Retura-banen (futsal)
|
J13 (f 2006) Slutspel A
|
Finale
|
Trygg/Lade, SK
|
0 - 3
|
Melhus IL J06
|
|
|
|
|
|
08121230 |
søn. 08/12
16:20
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Trond, IL 1Trond 1
|
|
Sverresborg Fotball 2
|
|
|
|
|
|
08121328 |
søn. 08/12
16:20
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Strindheim IL 3
|
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
|
|
|
|
08121231 |
søn. 08/12
16:36
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Heimdal Fotballklubb 1
|
|
Byåsen IL 1
|
|
|
|
|
|
08121329 |
søn. 08/12
16:36
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
Ranheim IL 1
|
|
|
|
|
|
08121232 |
søn. 08/12
16:52
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Klæbu IL 1
|
|
Nardo FK 3
|
|
|
|
|
|
08121330 |
søn. 08/12
16:52
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
Strindheim IL 4
|
|
|
|
|
|
08121233 |
søn. 08/12
17:08
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Trond, IL 1Trond 1
|
|
Strindheim IL 3
|
|
|
|
|
|
08121331 |
søn. 08/12
17:08
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Malvik IL 1
|
|
Ranheim IL 2
|
|
|
|
|
|
08121234 |
søn. 08/12
17:24
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj J
|
|
Sverresborg Fotball 2
|
|
Tiller IL 1
|
|
|
|
|
|
08121332 |
søn. 08/12
17:24
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Astor Fotballklubb 2
|
|
Strindheim IL 3
|
|
|
|
|
|
08121235 |
søn. 08/12
17:40
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Vestbyen IL 1 Vestbyen 1
|
|
Heimdal Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121333 |
søn. 08/12
17:40
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj B
|
|
Ranheim IL 1
|
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
|
|
|
|
08121236 |
søn. 08/12
18:00
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Strindheim IL 2
|
|
Byåsen IL 1
|
|
|
|
|
|
08121334 |
søn. 08/12
18:00
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Malvik IL 1
|
|
Astor Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121237 |
søn. 08/12
18:16
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Trond, IL 2Trond 2
|
|
Heimdal Fotballklubb 4
|
|
|
|
|
|
08121335 |
søn. 08/12
18:16
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
J12 (f 2007) Plj F
|
|
Ranheim IL 2
|
|
Strindheim IL 4
|
|
|
|
|
|
08121238 |
søn. 08/12
18:32
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
Vestbyen IL 2 Vestbyen 2
|
|
|
|
|
|
08121336 |
søn. 08/12
18:32
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
Vestbyen IL 1 Vestbyen 1
|
|
|
|
|
|
08121239 |
søn. 08/12
18:48
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Strindheim IL 2
|
|
Heimdal Fotballklubb 1
|
|
|
|
|
|
08121240 |
søn. 08/12
19:10
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Vestbyen IL 2 Vestbyen 2
|
|
Trond, IL 2Trond 2
|
|
|
|
|
|
08121337 |
søn. 08/12
19:10
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Heimdal Fotballklubb 4
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
|
|
|
|
08121241 |
søn. 08/12
19:26
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Heimdal Fotballklubb 1
|
|
Flatås Idrettslag 1
|
|
|
|
|
|
08121338 |
søn. 08/12
19:26
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj K
|
|
Byåsen IL 1
|
|
Vestbyen IL 1 Vestbyen 1
|
|
|
|
|
|
08121242 |
søn. 08/12
19:46
søn. 08/12
|
Bonitas 5er 1 (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Heimdal Fotballklubb 4
|
|
Vestbyen IL 2 Vestbyen 2
|
|
|
|
|
|
08121339 |
søn. 08/12
19:46
søn. 08/12
|
Padelon Fossegrenda-banen 5er (kunstgress)
|
G10 (f 2009) Plj F
|
|
Flatås Idrettslag 2
|
|
Trond, IL 2Trond 2
|
|
|
|
|